NA SKRÓTY - Euro-Car Zamość - autoryzowany dealer Dacia i Renault, serwis, blacharnia, lakiernia, części do samochodów

DACIA Duster

Prawdziwie terenowy

DACIA Duster – Euro-Car Zamość – autoryzowany dealer Dacia

Już od

39 900 zł

(DACIA Duster)

wybierz swoją wersję

DACIA Duster – Euro-Car Zamość – autoryzowany dealer Dacia

Skrót informacji o DACIA Duster – Euro-Car Zamość, Lublin, Chełm, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Włodawa

Stylistyka nadwozia

DACIA Duster - Euro-Car Zamość, Lublin, Chełm, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Włodawa

Design Dustera podkreśla jego solidny i dynamiczny charakter. Wyrazistą stylistykę przodu auta podkreślają czarne obudowy reflektorów, ozdobionych chromowanymi akcentami nawiązującymi do chromowanych listew nowej osłony chłodnicy. Jedna z trzech dostępnych tapicerek – skóra łaczona ze skórą ekologiczną w kolorze czarnym.

design duster

Bezpieczeństwo czynne i bierne

DACIA Duster - Euro-Car Zamość, Lublin, Chełm, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Włodawa

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Opierając się na bogatym doświadczeniu Renault w dziedzinie bezpieczeństwa, wyposażyliśmy Dacię duster w szereg skutecznych systemów bezpieczeństwa czynnego i biernego, chroniących ciebie i twoich pasażerów podczas każdej podróży.

bezpieczeństwo

Odkryj DACIA Duster SL OPEN

Seria limitowana Open

Dacia wprowadza nową serię limitowaną Open, która dostępna jest dla wszystkich modeli osobowych! Seria limitowana Open oferuje samochody o eleganckiej stylistyce i bogatym wyposażeniu w konkurencyjnej cenie.
W Dacii Open znajdziemy Dacia Plug&Radio – radioodtwarzacz CD MP3, Bluetooth®, wejście USB/jack w panelu radia, pilot do sterowania przy kierownicy, centralny zamek drzwi zdalnie sterowany falami radiowymi i elektrycznie podnoszone szyby przednie. Elegancji dodają światła przeciwmgłowe oraz obręcze kół ze stopu metali lekkich (dostępne w opcji).

Ma klasę i charakter

Duster Open elegancko prezentuje się w nowym metalizowanym kolorze nadwozia Brązowy Tourmaline* ze światłami przeciwmgłowymi i obręczami kół ze stopu metali lekkich 16”, wzór Aconit.
*Dostępne w opcji. Kolor Brązowy Tourmaline dostępny jest wyłącznie dla serii limitowanej Open.

Praktyczne wyposażenie w konkurencyjnej cenie

Duster Open oferuje typowe dla Dacii bogactwo możliwości – obszerne wnętrze i wyposażenie ułatwiające codzienną eksploatację.
Posiada radioodtwarzacz CD MP3, Bluetooth®, wejście USB/jack w panelu radia, pilot do sterowania przy kierownicy, centralny zamek drzwi zdalnie sterowany falami radiowymi i elektrycznie podnoszone szyby przednie.
Seria limitowana Dacia Open jest oferowana z sinikiem benzynowym SCe 115 2WD i 4WD oraz z silnikiem wysokoprężnym 1.5 dCi 90 2WD lub 1.5 dCi 110 4WD.


Odkryj DACIA Duster Urban Explorer

Seria limitowana Urban Explorer

Elegancki Duster Urban Explorer jest idealnym samochodem do jazdy po mieście, a także dla tych, którzy lubią zew przygody.
Nowy kolor nadwozia Zielony Altai, obręcze kół ze stopu metali lekkich w kolorze czarnym błyszczącym, czarne nadkola i listwy ochronne na drzwi oraz kamera cofania* – Duster w serii limitowanej Urban Explorer jest jeszcze lepiej wyposażony i bardziej atrakcyjny.
* Wyposażenie dostępne w opcji

Ma klasę i charakter

Dzięki nowemu kolorowi nadwozia Zielony Altai, czarnym obręczom kół ze stopu metali lekkich z diamentowym połyskiem i dwukolorowym relingom dachowym Duster wyraźnie zyskał na ekspresji.
Jeśli poczujesz zew przygody, Duster świetnie sprawdzi się w każdym terenie dzięki pakietowi OFF-ROAD z czarnymi nadkolami i bocznymi listwami ochronnymi na drzwi w połączeniu z jego doskonałymi, powszechnie uznanymi parametrami terenowymi.

Optymalny poziom komfortu

Zobacz, jak komfortowo można jeździć po mieście. Duster w serii limitowanej Urban Explorer to atrakcyjne, przestronne wnętrze z systemem multimedialnym MEDIA NAV Evolution z 7” kolorowym ekranem dotykowym, z nawigacją, Bluetooth®, radioodtwarzaczem* wejściem USB/jack i z pilotem do sterowania przy kierownicy. Możesz również skorzystać z kamery cofania**, która po raz pierwszy pojawia się w ofercie Dacii lub też systemu wspomagania parkowania tyłem, który dostępny jest w pakiecie EASY** wraz z regulatorem-ogranicznikiem prędkości.
Duster w serii limitowanej Urban Explorer jest idealnym samochodem również do jazdy po mieście.
* Bez CD
** Wyposażenie dostępne w opcji