NA SKRÓTY - Euro-Car Zamość - autoryzowany dealer Dacia i Renault, serwis, blacharnia, lakiernia, części do samochodów

DACIA – nagrody

Nagrody Dacia – Euro-Car Zamość - Euro-Car Zamość, Lublin, Chełm, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Włodawa - autoryzowany dealer samochodów marki Dacia

Nagrody Dacia – Euro-Car Zamość

Złoty paragon dla Dacii Dokker Van

Czytelnicy miesięcznika HURT & DETAL przyznali nagrody „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich”, wyróżniając tym samym najlepsze produkty rynku FMCG. Była to już trzecia edycja konkursu, który jest jednym z najważniejszych wydarzeń polskiej branży FMCG. W kategorii Samochód Kupca – pierwsze miejsce i Złoty Paragon otrzymała Dacia Dokker Van.

Internetowy Samochód Roku

Dacia Duster zajęła 1. miejsce w rankingu Internetowego Samochodu Roku 2012 w kategorii Nowe samochody osobowe. Ranking powstaje od ośmiu lat na podstawie zainteresowania internautów poszczególnymi modelami aut w serwisach motoryzacyjnych Grupy Allegro: otoMoto.pl i mojeauto.pl.

Dacia Lodgy Rodzinnym Samochodem Roku

Portal Autokult.pl przeprowadził plebiscyt na Rodzinny Samochód Roku 2012. W jury plebiscytu znaleźli się dziennikarze czołowych serwisów motoryzacyjnych oraz członkowie honorowi poszczególnych kategorii. Grono dziennikarskie zadecydowało, że tytuł Rodzinnego Samochodu Roku 2012 należy się Dacii Lodgy.

Dacia Duster po raz drugi wyróżniona tytułem Dobry Produkt

Dacia Duster po raz drugi z rzędu otrzymała tytuł Dobry Produkt przyznawany na podstawie Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich organizowanego przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Tegoroczne wyróżnienie Duster otrzymał w kategorii Samochody Osobowe – SUV-y.

Dacia Duster z nagrodą TOPGEAR 2010

Redakcja polskiej edycji magazynu TopGear przyznała Dacii Duster nagrodę TopGear za rok 2010. Dacia Duster, która pojawiła się na rynku w kwietniu 2010 roku, stała się hitem sprzedażowym Renault na rynkach wielu krajów europejskich.

Dacia zdobywa nagrodę Autobest 2011

Nagroda Autobest 2011 za najlepszą ofertę samochodową na rynku w 2010 roku została przyznana Dacii Duster. Dacia Duster, będąca w sprzedaży od wiosny 2010 roku na terenie Europy, Turcji i krajów Maghrebu, odniosła ogromny sukces na wszystkich tych rynkach, czego dowodem jest ponad 60 000 sprzedanych egzemplarzy.

Dacia Duster Dobrym Produktem 2010

Dacia Duster zdobyła tytuł Dobry Produkt 2010 przyznany na podstawie Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich zorganizowanego przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Auto zwyciężyło w kategorii Samochody Osobowe – Segment C.

Wyróżnienie dla Dacii Logan Van w konkursie Perły Rynku FMCG Wiadomości Handlowych

W czwartej edycji konkursu Perły Rynku FMCG organizowanego przez miesięcznik Wiadomości Handlowe, Dacia Logan Van zdobyła wyróżnienie w kategorii najlepszy samochód dostawczy.

Dacia nagrodzona za sukcesy handlowe

L’Association Francaise de la Presse Automobile (AFPA) przyznała Dacii nagrodę za sukces handlowy. W 2008 roku marka ta sprzedała we Francji 43 682 samochody, co stanowi wzrost o 33,6% w porównaniu do roku 2007.