NA SKRÓTY - Euro-Car Zamość - autoryzowany dealer Renault i Dacia, serwis, blacharnia, lakiernia, części do samochodów

Samochody crossover

Pełna gama samochodów crossover Renault

Wybierz swoje nowe Renault - Euro-Car Zamość, Lublin, Chełm, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Włodawa - autoryzowany dealer samochodów marki Renault

CAPTUR

Żyj pełnią życia Renault Captur - autoryzowany dealer Renault Euro-Car Zamość, Lublin, Chełm, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Włodawa dowiedz się więcej

Nowy KADJAR

Zamiast czekać, zacznij żyć Renault Kadjar - autoryzowany dealer Renault Euro-Car Zamość, Lublin, Chełm, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Włodawa dowiedz się więcej

EkstRemalne wyzwanie

Crossovery Renault wyruszają z Ekipą Ekstremalną w Polskę, aby wziąć udział w najciekawszych ekstremalnych wydarzeniach sportowych.

Samochody crossover Renault - Euro-Car Zamość - autoryzowany dealer Renault

Dwie Ekipy Ekstremalne napędzane przez Renault KADJAR i Renault CAPTUR wezmą udział w wybranych wydarzeniach, nie tylko sportowych, ale przede wszystkim takich, które mają szansę stać się niezapomniane. Ekipę EkstRemalną tworzą dwaj dziennikarze sportowi, pasjonaci sportu, himalaizmu i podróży po całym świecie, trenerka personalna fitness, dwoje instruktorów narciarstwa oraz dziennikarz motoryzacyjny i miłośnik sportów ekstremalnych. Przygodami które przeżyli, kilometrami, które pokonali i godzinami, które poświęcili na trening można byłoby obdarzyć kilkadziesiąt osób. W planie Ekipy EkstRemalnej jest m.in. start w zawodach triathlonowych na dystansach 1/8 i 1/4 Ironmana, lot paralotnią w Międzybrodzie Żywieckim; rejs katamaranem po Bałtyku pod komendą kapitana Romana Paszke, wspólny trening kolarstwa górskiego z profesjonalną drużyną kolarską MTB Renault Team, udział w imprezach biegowych, czy ekstremalny freeride na nartach. Obie ekipy będą miały okazję przetestować w różnych warunkach najnowsze crossovery Renault.

Samochody crossover Renault - Euro-Car Zamość - autoryzowany dealer Renault

Ekipa EkstRemalna 1
Powered by: Renault KADJAR

Ekipa EkstRemalna 1 w składzie: Magda, Franek i Michał, za kierownicą Renault KADJAR, zabierze wszystkich w podróż po ekstremalnej Polsce. Członkowie Ekipy mają już za sobą takie przeżycia jak skoki spadochronowe, skoki na wahadle z budynków, wysokogórską wspinaczkę, ekstremalną jazdę na nartach poza szlakiem czy przygodę z motocyklowym ściganiem.

Samochód Ekipy 1, Renault KADJAR to komfortowe auto, wyposażone w wiele systemów wspomagających prowadzenie. Samochód jest wyposażony w system multimedialny R-Link 2, zapewniający dostęp do wielu aplikacji i usług mobilnych. KADJAR dysponuje również wyjątkowo dynamicznymi i oszczędnymi silnikami, które pozwolą Ekipie dotrzeć komfortowo nawet w dalsze zakątki Polski.

Samochody crossover Renault - Euro-Car Zamość - autoryzowany dealer Renault

Ekipa EkstRemalna 2
Powered by: Renault CAPTUR

Ekipa EkstRemalna 2 w składzie: Marlena, Dominik i Damian wybierze się Renault CAPTUR w podróż w poszukiwaniu niesamowitych aktywności i miejsc. Interesują ich miejsca i dyscypliny sportowe, które zapewnią im poznanie ciekawych ludzi, aktywne spędzenie czasu i dostarczą im niezapomnianych wrażeń.

Samochód Ekipy 2, CAPTUR, to miejski crossover, oferujący połączenie przestronności i funkcjonalności vana, stylistyki i solidności SUV-a oraz zwrotności i przyjemności prowadzenia typowej dla hatchbacka. Cechuje go atrakcyjny design, funkcjonalne wnętrze z rozwiązaniami ułatwiającymi życie aktywnym (np. system multimedialny R-Link Evolution z dostępem do usług online, zdejmowana tapicerka, praktyczne i pojemne schowki, m.in. schowek-szuflada Easy Life) oraz bogate możliwości personalizacji.

dowiedz się więcej