NA SKRÓTY - Euro-Car Zamość - autoryzowany dealer Renault i Dacia, serwis, blacharnia, lakiernia, części do samochodów

TWINGO – zawrotnie zwrotne

niewielki na zewnątrz, przestronny w środku

Renault Twingo – Euro-Car Zamość – autoryzowany dealer Renault

Już od

35 900 zł

(TWINGO Life)

wybierz swoją wersję

Renault Twingo – Euro-Car Zamość – autoryzowany dealer Renault

Skrót informacji o TWINGO – zawrotnie zwrotne – Euro-Car Zamość, Lublin, Chełm, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Włodawa

Odkryj jego energetyczny design

TWINGO – zawrotnie zwrotne - Euro-Car Zamość, Lublin, Chełm, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Włodawa

Dzięki „uśmiechniętej” osłonie chłodnicy i figlarnym reflektorom, Renault TWINGO posiada unikalny styl. Jest jedyne w swoim rodzaju! Pozwól się uwieść!

poznaj design

Poznaj jego innowacyjne rozwiązania

TWINGO – zawrotnie zwrotne - Euro-Car Zamość, Lublin, Chełm, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Włodawa

Zawsze w kontakcie? W Renault TWINGO dzięki systemowi multimedialnemu R-Link Evolution czy aplikacji R&Go, możesz być zawsze w kontakcie ze światem.

charakterystyka

Nabierz wiatru w żagle

TWINGO – zawrotnie zwrotne - Euro-Car Zamość, Lublin, Chełm, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Włodawa

Odkryj przyjemność podróżowania w Renault TWINGO. Dynamiczne jednostki napędowe przystosowane do Twoich potrzeb gwarantują niezapomniane wrażenia.

wybierz silnik

Silnik z tyłu?

Jedna koncepcja – 100% korzyści

Poznaj jego zwrotność

Przestronne wnętrze

Modularność wnętrza

Silnik – z tyłu

A z przodu?


Odkryj Renault TWINGO Edition One

Poczuj dynamiczną i komfortową jazdę! Z Renault TWINGO Edition One podkreślisz swój styl na zewnątrz jak i wewnątrz.

TWINGO – zawrotnie zwrotne - Euro-Car Zamość, Lublin, Chełm, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Krasnystaw, Hrubieszów, Włodawa

Poczuj jego moc

Daj się ponieść wrażeniom Renault TWINGO z silnikiem ENERGY TCe 90 inspirowanym technologiami wyścigowymi, pozwoli ci poczuć emocje sportowej jazdy!

Spraw sobie przyjemność

Wnętrze wyposażono w ozdobne elementy w kolorze czerwonym, tapicerkę ze skóry łączoną z tkaniną, aluminiowe pedały oraz sportową gałkę dźwigni zmiany biegów, tak jak w samochodach sportowych. Korzystaj także z systemu multimedialnego R-LINK Evolution oraz zintegrowanej kamery cofania.

Podkreśl swój styl

Specjalne, aluminiowe obręcze kół 16-calowe Sport oraz unikalne naklejki dekoracyjne na nadwozie podkreślają sportowego ducha tego samochodu.


Poznaj Renault TWINGO Cosmic

Pozbądź się stereotypów i wydobądź z siebie ognisty charakter Renault TWINGO Cosmic. Pokaz tryskający energią, ekstrawagancki styl swojego Renault TWINGO i ustal nowe trendy przyjmując ultrafioletowy wygląd.

Zachwyć się jego elektryzującym wyglądem

Nowy lakier ultrafioletowy elektryzuje słynną sylwetkę Renault TWINGO. Nowy lakier ultrafioletowy elektryzuje słynną sylwetkę Renault TWINGO.

Witamy w jego świecie

Zachwyć się jego elektryzującym wyglądem Połączenie skóry z materiałem nadaje tapicerce ekskluzywnego wyglądu. Połączenie skóry z materiałem nadaje tapicerce ekskluzywnego wyglądu. Witamy w jego świecie.

Ułatw sobie jazdę, wybierz automatyczną skrzynię biegów

Witamy w jego świecie Wybierz automatyczną skrzynię biegów EDC. Technologia podwójnego sprzęgła sprawia, że biegi zmieniają się płynniej, zapewniając optymalny komfort prowadzenia. Dostępna z silnikiem TCe 90 jest połączeniem swobody i reaktywności, a jednocześnie ogranicza zużycie paliwa i emisję CO2.


Poznaj Renault TWINGO Personnalities

Podkreśl swoją osobowość! W Renault TWINGO Personnalities, to Ty wybierasz.

Słodycz miasta

Świat sweet

Niebieski drażetkowy jak letnie niebo, Renault TWINGO Sweet jest rasowym zdobywcą w kwaskowym odcieniu. Specyficzne elementy ozdobne oraz podwyższone lusterka wsteczne w ciemno-niebieskim kolorze zapewniają dobre samopoczucie każdego dnia. Wewnątrz, od deski rozdzielczej do dywanika, króluje połączenie koloru niebieskiego z białym.

Ostra czerwień

Świat Strong

Renault TWINGO Strong zapewni smak sportowej energii! Dynamiczny, wyróżnia się bordowymi wstawkami na osłonach lusterek wstecznych i ozdobnymi elementami. Wewnątrz, trudno nie zauważyć wstawek na nawiewach i kierownicy. Ozdobny panel na desce rozdzielczej w kolorze czarnym z połyskiem zapewnia elegancki charakter!

Yellow Style

Świat Fun

Renault TWINGO Fun wprowadzi słońce do Twojego życia. Popatrz na życie w żółtych barwach! Lusterka wsteczne, elementy ozdobne i wystrój wnętrz w ultrafiolecie sprawiają, że Renault TWINGO Fun ma nieziemski wygląd… Czy myślisz o karoserii w innym kolorze niż żółty? Twingo Fun ma bogate pomysły i szeroką paletę. Poproś!

Chic & Go!

Świat Style

Naturalnie dystyngowany, widać go z daleka. Renault TWINGO Style ma styl przyklejony do skóry. W połączeniu z elementami ozdobnymi i zielonymi osłonami lusterek wstecznych, biel pasuje do niego jak rękawiczki. Wewnątrz, styl podkreślony jest zielonymi wstawkami od deski rozdzielczej do dywaników. Biała karoseria wydaje się Tobie zbyt ułożona? Wybierz kolor, który odpowiada Ci najbardziej.